Team

Directie

Portret van Caroline Jeanmart

Caroline Jeanmart

Directrice

direction@observatoire-credit.be

Administratief team

Portret van Aurélie Jourdain

Aurélie Jourdain

Communicatieverantwoordelijke

a_jourdain@observatoire-credit.be

Portret van Sylvie Dehanne

Sylvie Dehanne

Directiesecretaresse

s_dehanne@observatoire-credit.be

Juridisch team

Portret van Sabine Thibaut

Sabine Thibaut

Juriste, onderzoeksverantwoordelijke

s_thibaut@observatoire-credit.be

Portret van Christelle Wauthier

Christelle Wauthier

Juridisch medewerkster

c_Wauthier@observatoire-credit.be

Portret van Virginie Sautier

Virginie Sautier

Juriste, onderzoeksverantwoordelijke

v_sautier@observatoire-credit.be

Sociaal-economisch team

Portret van Jeanmart Caroline

Jeanmart Caroline

Sociologe, onderzoeksverantwoordelijke

c_jeanmart@observatoire-credit.be

Portret van Elena McGahan

Elena McGahan

Econome, onderzoeksverantwoordelijke

e_mcgahan@observatoire-credit.be

Preventieteam

Portret van Aurélie Jourdain

Aurélie Jourdain

Verantwoordelijke preventieonderzoek

a_jourdain@observatoire-credit.be

Portret van Dorian Michel

Dorian Michel

Verantwoordelijke preventieanimatie

d_michel@observatoire-credit.be